Szybka wycena on-line. WEJDZ

Usługi

PAWBOL - LOGISTYKA Łuczak - Kudzia Spółka Jawna działa w branży TSL. Zajmujemy się transportem drogowym oraz spedycją drogową i morską. Obsługujemy transporty krajowe i międzynarodowe. 

Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej powoduje, że możemy realizować zlecenia dynamicznie, profesjonalnie i zawsze na czas. Zajmujemy się organizacją transportu na terenie kraju a także w całej Europie. Obecnie rozwijamy organizację transportu  o kierunki wschodnie. Zapewniamy bezpieczny transport powierzonych nam towarów. Wszystkie towary, które przewozimy są odpowiednio zabezpieczone, dodatkowo posiadamy wysokie ubezpieczenie OC, co zapewnia dodatkowy komfort dla zlecających. Transport realizujemy kompleksowo.

W zakresie usług transportu drogowego oferujemy:

  • transport FTL,
  • transport drobnicowy,
  • transport LTL,
  • transport chłodniczy, 
  • transport ponadgabarytowy,
  • transport przesyłek niebezpiecznych (ADR).

 

Kilka słów o Spedycji Morskiej.

Firma PAWBOL - LOGISTYKA świadczy również usługi spedycji morskiej. Zajmujemy się organizacją przewozu kontenerów we wszystkich kierunkach w systemie od drzwi do drzwi. W związku z tak szerokim zakresem naszych działań jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę zarówno w relacji importowej jak i eksportowej. Poza ładunkami pełnokontenerowymi (FCL), obsługujemy również drobnicę, ładunki nie zajmujące przestrzeni pełnego kontenera (LCL). Terminale konsolidacyjne grupują je odpowiednio i umieszczają w kontenerach zbiorczych przez co stawki frachtowe w dla takich wysyłek stają się bardzo atrakcyjne.

Organizujemy transport kontenerów ogólnego przeznaczenia a także specjalistycznych, takich jak chłodnie, kontenery z otwieranym dachem czy platformy do przewozu towarów ponadnormatywnych. Współpracujemy z największymi armatorami co gwarantuje serwis na najwyższym poziomie. W Państwa imieniu dokonamy odpraw celnych towarów, a nasz Agent Ubezpieczeniowy zapewni na życzenie dodatkowe ubezpieczenie mienia w transporcie CARGO. W razie potrzeby możemy zaproponować również inne dodatkowe usługi, takie jak składowanie towaru, formowanie i rozformowywanie kontenera w porcie, wystawienie świadectwa pochodzenia, itp.

uslugi3 uslugi uslugi2