Szybka wycena on-line. WEJDZ

 

PAWBOL - LOGISTYKA Łuczak - Kudzia Sp. J.  swój  profesjonalizm zawdzięcza fachowej organizacji transportów krajowych i międzynarodowych. Dysponujemy bogatą flotą samochodów ciężarowych od 1 - 24 ton ładowności. Pozwala to na realizację różnorodnych potrzeb klientów. Bezpieczeństwo wykonywanego zlecenia w zakresie transportu zapewniają doświadczeni kierowcy. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów. Profesjonalna realizacja zleceń transportowych możliwa jest dzięki stałej dostępności taboru, szybkiej reakcji na zamówienie klienta oraz elastyczności firmy w dopasowaniu się do jego potrzeb.

Nasza Firma zapewnia pełną realizację zamówień klientów w możliwie najkrótszym czasie. Doświadczeni spedytorzy doradzą  Ci w zaplanowaniu trasy, przygotowaniu dokumentów, wyborze odpowiedniego środka transportu. Zapewniamy kompletność i terminowość dostaw oraz dokładność i przejrzystość rozliczeń. Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania możemy zaoferować najbardziej konkurencyjne ceny na rynku oraz najkrótszy czas oczekiwania na transport i dostarczenie towaru. Warto także nadmienić iż każda Państwa przesyłka jest ubezpieczona.

  • team-1

    team-1

    team-1

  • team-2

    team-2

    team-2

Wizja

Naszą wizją jest bycie alternatywą dla anonimowych "bez twarzy" firm z branży TSL. Swoją pasją i energią do transportu, spedycji i logistyki wyznaczamy nowe innowacyjne trendy. 

 

Misja

 Naszą misją jest profesjonalne, rzetelne oraz pozytywne nastawienie do kontrahentów. Realizując kompleksową usługę organizacji transportu. W przyszłości chcemy być postrzegani jako wiodąca oraz innowacyjna firma z branży TSL. 

 

Motto, które napędza nas do działania to: "Wariat to ten, kto chce osiągnąć różne od dotychczasowych wyniki, postępując dokładnie tak samo." Albert Einstein